Van Lijssel uit 's-Hertogenbosch heeft op dit moment (1/2016) nog drie GINAF X4345-TSV 8x6'en in dienst, alle met kippers van Gijsbertsen.

 

 


 

 


 

Een GINAF X4345-TSV 8x6 van J. van Wijk uit Nijmegen. De auto is voorzien van een vrij hoge afzetkipper, door het afzetsysteem lijkt het uiteraard allemaal ook nog eens wat hoger.

 


 

Een mooie GINAF X4345-TSV van zandhandel Van Ouwerkerk uit Middelburg (Zld). De kipper van deze GINAF is niet voorzien van afdek-kleppen, iets dat in Nederland anno 2016 zeker een zeldzaamheid mag worden genoemd.

 


 

Een GINAF X4345-TSV van Remmits uit Wijchen (Gld).

 


 

Een tweede GINAF X4345-TSV van Remmits, iets nieuwer, maar wel identiek uitgevoerd met kipper van Ruizeveld.

 


 

De oudste X4345-TSV van Remmits (die ik op de foto heb), bouwjaar 2004, met een Gijsbertsen kipper.

 


 

Van Leenaerts uit Born (Lim) is deze GINAF X4345-TSV.

 


 

De tweede X4345-TSV van Leenaerts.

 


 

Een GINAF X4345-TSV 8x6 van Sierink uit Hardenberg (Ov). De auto is eerst van Oostrum uit Westbroek (Ut) geweest.

 


 

Dit mooie exemplaar van de GINAF X4345-TSV is van Cees Boonzaaijer uit Renswoude (Ut).

 


 

Een GINAF X4345-TSV van C.G. van Leeuwen uit Bemmel (Gld). Deze auto is 1 van 3 8x6 GINAF'en die het bedrijf heeft rijden.

 

Opvallend aan de auto is dat de achterassen ook enkel-lucht hebben, iets wat je niet veel (meer) ziet.

 


 

 


 

Ginaf X4345-TSV 8x6 van C.G. van Leeuwen uit Bemmel (Gld)

Een Ginaf X4345-TSV van C.G. van Leeuwen uit Bemmel (Gld).

 


 

Een GINAF X4345-TSV van Van de Bogaard uit St. Michielsgestel (NB).

 


 

Een GINAF X4345-TSV van Gebr. van Mourik uit De Glind (Gld).

 


 

Een GINAF X4345-TS 8x6 met Gijsbertsen kipper van Th. vd Camp uit Berghem (NB).

 


 

Deze ex-Kraaijeveld GINAF X4345-TSV is tegenwoordig in dienst van Bakker Agriworks uit Vlagtwedde (Gr).

 


 

Nog een ex-Kraaijeveld GINAF X4345-TSV met haakarm, tegenwoordig aan de loop bij Gebroeders Mulder uit Kootwijkerbroek (Gld).

 


 

Een GINAF X4345-TSV van Hovenga uit Metslawier (Fr), eerst van Van de Camp uit Berghem (NB) geweest.

 


 

Een GINAF X4345-TSV van Hulsen uit Leende (NB).

 


 

Een X4345-TSV van Van Eijbergen uit Laag Soeren (Gld).

 

 

 

 


 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.